Reaktör Virüsleri ve Sümer aşıları

Motasyona uğrayan virüs hücrenin esiri olmuştur. Zarar veremez.

Hangi virüse hangi aşı kullanılıyor.

PCR testi ile izole edilmemiş virüsü nasıl tanıyorlar.

Reaktörlerde yeni virüsleri kim üretiyor.

Salgının 1. Dalgasına inandım. 2. Dalgadan şüphe ettim. 3. Dalgasına ve MUTASYONA asla inanmıyorum. Mutasyon geçiren virüs daha tehlikeli OLAMAZ. Bir salgın var ve yeni virüslerle devam ettiriliyor. AZİZİM on yıl önceki grip testinde dahi PCR korona testi pozitif çıkardı. Şiddetli salgın altındaki bir şehirde yaşayan herkesin bedeninde bir yıl içinde az veya çok antikor oluşur. Çünkü virüs havadan da alınır. Havadan alınan virüs sayısı çok az olduğu için hastalık yapamaz.

AZİZİM Beden senden de AKILLIDIR . O bir kaç virüsü hemen tanır ve antikor üretir. Fakat virüs farklı ise salgın devam eder. Biz kimyacıyız. Biyokimya da okuduk. RNA, mutasyon nedir biliriz. ABD’de doktora yaptık. PCR sonuçlarına nasıl güveniyorlar anlamadım. O virüs bedeninde bulunmasa da PCR testin pozitif çıkabilir, fakat izole edilmiş ve virüsü tam tanıyan testin ASLA pozitif çıkmaz. Bir ara tesir altında kaldım. Bildiklerimi bir kenara bıraktım. Etrafa sordum. Ee can bu.

Bir virüs izole edilir ve öldürülür. Ölü virüs kana verilir. Buna AŞI denir. Beden ölmüş virüsün yabancı olduğunu hemen anlar ve ona karşı antikor üretmeye başlar. AZİZİM beden senden akılı. Sen kendini sonsuz felakete sürükleyecek işlerden uzaklaşamıyorsun. Bak bedenin kendisini öldürmeye gelen virüse karşı silahlanıyor.

Diyorlar ki coronavirüs izole edilememiş. La havle yani. Bu bilimde bir virüs izole edilemeyecek olacak iş mi. İNANMIYORUM. İzole edilemeyen virüse aşı nasıl geliştirilir olacak iş mi.

Coronavirüsü izole edilsin. Öldürülsün ve bununla aşı hazırlansın. Buna itirazım yoktur. Bu bilimdir. Karşı çıkmam sözkonusu olamaz. FAKAT acaba hangi corona aşısı bu yolla hazırlandı. Ve hazırlayanlar acaba önce kendileri niçin AŞI YAPTIRMIYOR.

Reaktörlerde üretilen farklı virüsler birçok ülkede ve şehirde ortama serpiliyor.

Oğlum hangi virüse hangi aşıyı kullanacaksın.

Bu aşının bedende yıllar sonra yapacağı tahribatı biliyor musun.

Kısırlaştıracak mı. Yeni nesillerde zekâ gerili yapacak mı, kronik hastalıklar oluşturup erken ölümler oluşturacak mı, pes ettirip ağa babanın her teklifine peki dedirttirecek mi.

Bu aşı ne yapacak. Bu aşı seni ortaya serpilecek yeni virüslerden korumaz.

Geçmiş olsun dünya.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.